Hakkımızda

" Her müşterimiz, tek müşterimizdir " felsefesiyle, özenle ve dikkatle; 


· Defter Tutma Hizmetleri, 
· Muhasebe Hizmetleri, 
· Denetim Hizmetleri, 
· Vergi İthilafları ve Uzlaşma Danışmanlığı, 
· KDV İadesi İşlemleri Danışmanlığı, 
· Birleşme, Bölünme, Devir, Tasfiye gibi özellikli işlemlerin 

Tamamında deneyimli ve profesyonel kadromuzla her zaman müşterilerimizin yanındayız. Müşterilerimize güncel mevzuat değişiklikleri hakkında periyodik bilgilendirmeler yapılmaktadır. 

EKİBİMİZ

Mehmet ÇELİK (SMMM-Bağımsız Denetçi-Bilirkişi)

20.08.1985 tarihinde Konya’nın Bozkır ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra Antalya Anadolu Lisesi’nden 2003 yılında mezun oldu. 2007 yılında Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. 2008-2013 yılları arasında Eksen Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti’nde ve Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de KDV İadesi Denetçiliği ve Tam Tasdik Denetçi Yardımcılığı yaptı. 2012 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ile Sermaye Piyasası Kurulu Bağımsız Denetçi unvanlarını aldı. 2013 Yılında KGK tarafından Bağımsız Denetçi olarak yetkilendirildi. 01.03.2013 tarihinden itibaren bağımsız olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçilik faaliyeti yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir. 

Asiye ERSOY (SMMM)

14.03.1982 tarihinde Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra Antalya Çağlayan Lisesi’nden 1998 yılında mezun oldu. 2005 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. 2005-2015 yılları arasında Muhasebe Görevlerinde çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren Mali Müşavir olarak faaliyetine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

AYŞE KOÇARSLAN

DERYA KARADAŞ

ZEYNEP YILDIRIM

AYŞENUR ÇELİK

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi